Jump to content

m@dd forum

Take a moment to join us, we are waiting for you.

Sign in to follow this  
userpcmadd

aptop Dell

Rate this topic

Recommended Posts

Salut, vreau mai multe detalii despre Dell C600 Pentium III Mobile 1200Mhz 256Mb Ram, 40Gb HDD, CD, On board NIC, Onboardmodem, PSU, SoundOnBoard, USB ( ce autonomie are, care este garantia oferita (presupun ca este nou ) , in cazul in care apar probleme cum se remediaza ? ) de asemenea as vrea sa ii pun un dvdrw. Multumesc si astept raspuns.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna,In legatura cu Laptop-ul C600 P3 Mobile 1200 Mhz, Laptop-urile nu au fost testate , dar conform furnizorilor bateria este in stare impecabila.Granatia la Sisteme, Monitoare,Laptop-uri second-hand este 6 luni+ 1 an Post -Garantie (service gratuit). In cazul unei probleme:1. daca sunteti dintr-o alta localitate si doriti sa evitati deplasarea la Cluj, puteti trimite produsul prin serviciul de curierat Rapid Ro-Expres (ajunge in 24 ore). In acest caz nu uitati sa trimiteti pe langa produs si o copie dupa actele de garantie si o foaie continand problemele produsului.2.daca sunteti din cluj, atunci cea mai buna solutie ar fii sa veniti la magazin (str. Emil Petrovici 16 ) impreuna cu produsul stricat si cu actele de garantie.In legatura cu DVD-rw pt loptop. Am avut laptop-uri cu DVD-RW ,dar ele erau Pentium 4 la 1800 mhz. In cazul pentium 3-urilor un CD-rw sau un Combo se poate monta, dar asta depinde si de stoc.Imi cer scuze ca nu v-am putut raspunde la intrebare mai repede, dar ar fii trebuit sa postati intrebarea la "Intrebari si Raspunsuri".In cazul in care informatiile furnizate acum pe acest forum nu sunt deajuns puteti sa contactati pe Yahoo Messenger ( ID : pcmadd ) pe comercial@pcmadd.com (pt info Stoc) sly@pcmadd.com (pt info general)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...