Jump to content

m@dd forum

Take a moment to join us, we are waiting for you.

Sign in to follow this  
Guest AndreiG

laptop cu sintome ciudate

Rate this topic

Recommended Posts

Guest AndreiG

uita cum sta treaba am un latop asus si cand am instalat windowsu cu cd original care mi la dat cand am cumparata laptopu merge totu perfect mai ales jocurile, DAR, cand instalez windows de pe un cd pirat cand intru intrun joc mi se blocheza laptopu, dupa ce dau restart primesc eroare de la placa video, de ce oare face figuri placa video cand nu am windowsu ala original ? can anybody help me!nu imi palce windowsu original deoarece are limba spaniaola si in plus are si chestia aia care se numeste SP2 si care nu o pot suporta, sau shtiti ceva program care sa traduca windwosu din orice limba in engleza, shtiu ca este un program care traduce din engleza in romana, dar invers nu este ceva program? ce shtiti?chiar as vrea niste ajutor

Share this post


Link to post
Share on other sites

[bUNA]Mi se pare ca ai probleme cu driverele.Incearca sa pui driverele originale pentru componente.Incearca cu AIDA32.[CU STIMA]GASPAR BELADEP. VANZARI

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest AndreiG

nu shtiu ce probleme sa am cu driverele deoarece acelasi cd il folosesc si cand instalez original si cand instalez de pe cd pirat, cand instalez de pe cd pirat instalez fiecare driver in parte dar cand instaleza de pe original imi zice sa bag cd cu drivere si de acolo is intaleaza el automat toate driverele fara sa le fac eu manual, eu chiar nu stiu care e problema cu toate ca am o experienta destul de bogata la hardware si software

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna,Daca ai cum sa faci un print-screen sau sa imi scrii eroarea pe mail sau posteaza-l aici pe forum. Hai sa vedem ce problema ii, ca m-ai facut curios. :rolleyes: cu stima,Bela Gaspardep. vanzari

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest AndreiG

asta e eroarea ca imi da de la placa video in windows instalat de pe cd pirat, pe windowsu instalat cu cd original nici o eroare nu imi da, de nici un fel,acuma mia dat eroarea cand ma uitam la un film

Share this post


Link to post
Share on other sites

asta e eroarea ca imi da de la placa video in windows instalat de pe cd pirat, pe windowsu instalat cu cd original nici o eroare nu imi da, de nici un fel,

 

acuma mia dat eroarea cand ma uitam la un film

<{POST_SNAPBACK}>

Ma documentez si o sa iti raspund pe Forum...

 

cu stima,

 

GAspar Bela

dep.Vanzari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...