Jump to content

m@dd forum

Take a moment to join us, we are waiting for you.

Sign in to follow this  
Profesoru'

http://licitatie.pcmadd.com

Rate this topic

Recommended Posts

Cum se face ca pe ######://licitatie.pcmadd.com , vindeti produse care nu apar pe situl vostru si la multe produse pretul e mai bun decat cel de pe sit ( in comparatie cu produse similare). Am vazut multe loturi mai mari de produse , se poate discuta pe private de cantitate , pentru ca se pare ca oferta e chiar mai buna decat oferta de distributie :rolleyes:

Ar fi interesant pe licitatie un serviciu care sa te anunte atunci cand sunt postari noi , ceva similar cu serviciul de mail automat ce il aveti atunci cand se liciteaza mai mult decat ce ai licitat tu .

Cred ca daca ati licita acelasi produse pe licitatii specializate unde vin userii special pentru licitatii le-ati vinde instant .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum se face ca pe ######://licitatie.pcmadd.com , vindeti produse care nu apar pe situl vostru si la multe produse pretul e mai bun decat cel de pe sit ( in comparatie cu produse similare). Am vazut multe loturi mai mari de produse , se poate discuta pe private de cantitate , pentru ca se pare ca oferta e chiar mai buna decat oferta de distributie  :rolleyes:

Ar fi interesant pe licitatie un serviciu care sa te anunte atunci cand sunt postari noi , ceva similar cu serviciul de mail automat ce il aveti atunci cand se liciteaza mai mult decat ce ai licitat tu .

Cred ca daca ati licita acelasi produse pe licitatii specializate unde vin userii special pentru licitatii le-ati vinde instant .

<{POST_SNAPBACK}>

Multumim de compliment.

O sa ne uitam ce putem face legat de notificare e-mail.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...