Jump to content

m@dd forum

Take a moment to join us, we are waiting for you.

Sign in to follow this  
The_Huntsman

Ma intereseaza...

Recommended Posts

:(

Si pe mine ma intereseaza o imprimanta HP 1100 si ...

Cand am vrut sa cumpar nu mi s-a raspuns pe email :(

Si la telefon mi s-a spus ca nu mai avem pe stoc si o sa te anuntam cand vom primi...

Au trecut 2 luni de atunci si nimic...

Mi-am pierdut speranta !

 

:( :(

 

Deci fi fara nadejde !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna ziua ,Situl firmei Madd Electronics este actualizat saptamanal ca si oferta de altfel . La email-uri se raspunde in cateva ore de la primire .Vizavi de statia grafica SGI , firma noastra a achizitionat-o de la o firma in likidare din Anglia , urmanda ca in saptamanile urmatoare sa mai achizitioneze 6 bucati . Pretul este 200 Euro ( desi .. la cate cereri am avut :D probabil ca va fi 250 in continuare ) . Imprimante aducem mai rar , nefind specializati in imprimante dar vin 30-40 pe luna ( Hp1100 exista ACUM pe stoc ) va rog sa trimiteti un e-mail la office@pcmadd.com cu ceea ce doriti chiar daca nu avem pe stoc si vom incerca sa aducem .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest cianyika@petrila.com

Mar interesa si pe mine un procesor P3 (nu celeron) frecventza 950 - 1200 slot PGA 370 (de preferat la 1200) daca se poate aduce sau daca aveti pe stoc si la ce pret .Va multumescmail cianyika@petrila.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna,Imi pare rau , dar nu vindem procesoare.( doar sisteme complete)Tot ce pot sa iti propun este sa dai un anunt intr-un ziar local.Foarte greu o sa gesesti asa ceva.Daca nu gesesti procesor, poate vei prefera o alternativa :######.pcmadd.com . Te asteptam cu o comanda.Iti doresc succes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...