Jump to content

m@dd forum

Take a moment to join us, we are waiting for you.

Sign in to follow this  
Guest repciuc_alexandru

Dell 1525

Rate this topic

Recommended Posts

Guest repciuc_alexandru

Buna ziua, Va rog sa ma ajutati, ce inseamna ca "nu incarca bateria"? se poate repara sau il folosim ca un desktop.Eventual daca a mai intampinat cine va problema asta si a si reusit sa o rezolve il rog sa detalieze.Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna ziua,

  Va rog sa ma ajutati, ce inseamna ca "nu incarca bateria"? se poate repara sau il folosim ca un desktop.

Eventual daca a mai intampinat cine va problema asta si a si reusit sa o rezolve il rog sa detalieze.

Multumesc!

<{POST_SNAPBACK}>

Buna,

 

Asadar, daca va referiti la produsele din categoria "Lichidare", acele defecte pe care le-am semnalat acolo, acele defecte minore care sunt si motivul lichidarii, sunt probleme ale caror solutionare necesita reparatii capitale. Partea buna este ca ele sunt la pret redus, si pot fi folosite fara griji, chiar si cu acele defecte.

 

Cu Stima.

 

G.Bela

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest sankjeinde

Buna ziua,Sunt posesorul unui Dell XPS M2010. Astazi am incercat sa ard un joc pe un dvd Double Layer Verbatim cu ImgBurn pentru Xbox 360. La 50 a crapat. "W 13:59:23 Retry Failed - Reason: Cannot Write Medium - Incompatible Format". Am setat la User Specified 1913760, dar degeaba. Din cate am inteles aceasta problema ar rezolva-o un update de firmware a unitatii DVD. Mentionez ca, DVD-RW este TEAC DVD-RW DVW28SLZ.Aveti idee unde as putea gasi un firmware pentru TEAC DVD-RW DVW28SLZ? Eu am cautat, dar in zadarMultumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...