Jump to content

m@dd forum

Take a moment to join us, we are waiting for you.

S3by

Achizitionare laptop

Recommended Posts

Buna ziua si bine v-am gasit :-) as dori sa achizitionez urmatorul laptop

Laptop Dell Studio 1749 Procesor: Intel Core i5 450M (2.40 GHz, 512KB + 3MB Cache L2, 1066 MHz FSB) Memorie: 4 GB DDR3 Dual Channel 1066 Mhz ( up to 8 GB ) Hard Disk: 500 GB 5400RPM S-ATA 2,5"; DVD-/+RW; Ecran: 17.3" HD+ (1600 x 900) TrueLife WLED 900p; Optional: Ecran Tactil - Touchscreen (+100 euro) Placa Video: 1 GB ATI Mobility Radeon HD 5650; Webcam: DA; Wireless: DA; Porturi: 4x USB 2.0; 1x VGA; 1x Retea; 1x Audio; 1x FireWire; 1x Express Card; 1x Card Reader; 1x HDMI; 1x InfraRosu

din cluj si sunt interesat daca il pot vedea inainte , nu vreau sa aive pixel morti , zgarieturile nu ma deranjeaza atata timp cat functioneaza .Va multumesc anticipat .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ati citit partea finala , cea mai importanta , nu as dori sa fac comanda online , vreau sa vin la magazinul dumneavoastra , sa vad laptopul asta daca e posibil si dupaia sa il cumpar .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ati citit partea finala , cea mai importanta , nu as dori sa fac comanda online , vreau sa vin la magazinul dumneavoastra , sa vad laptopul asta daca e posibil si dupaia sa il cumpar .

<{POST_SNAPBACK}>

Am vazut partea finala, dar din experienta mea, am constatat ca pana vine clientul in magazin, mai ales daca este numai o bucata din cofiguratia dorita, se poate sa fie proformat sau rezervat deja pentru altcineva.

 

E doar o recomandare. Faceti o comanda on-line, primiti o factura proforma si aveti produsul rezervat 24 de ore.

 

Cu stima,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Efectuati upgrate de la HDD la SSD ? daca da , as dori sa stiu cat costa :) va multumesc anticipat .

<{POST_SNAPBACK}>

Da,

 

Efectuam Upgrade doar la HDD-urile luate de la noi, care inca mai sunt in garantie. In general avem HDD_uri SSD de 16, 32 si 64 GB.

 

Va rugam sa ne dati mai multe detalii asupra HDD_ului pe care il aveti ca sa va putem comunica un pret.

 

Asteptam un raspuns in acest sens.

 

Cu stima,

 

Gaspar BELA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...