Jump to content

Welcome to our site

Take a moment to join us, we are waiting for you.

Guest Luiz

Laptop de vanzare

Rate this topic

Recommended Posts

Guest Luiz

Am un laptop de vanzare:Intel Pentium III(Gericom) 933Mhz256 SDRam Kingstone40Gb Seagate 5400RpmMax 64Mb Video Card,Tv-OutAudio CardToshiba Combo DriveLan,Modem,2xUsbBateria Defect La Partea Electronica(partea de baterie propriu zisa e buna)Pret 19500000lei,neg.

Draga Luiz,Cam mult ceri pe Laptop.Daca reusesti sa il vinzi la pretul propus de tine sa ma contactezi. Vorbesc serios.Daca nu reusesti sa il vinzi la un asa pret GIGANT, incearca sa la u pret mai "la pamant".Bafta!

Guest leeloo

daca te vei uita la best computes pe site vei observa un laptop nou, cu procesorul de 2 ori mai puternic si garantie 2 ani la aprox 22 de milioane.Si eu sunt curios sa vad daca iti merge cu pretul asta .. sa imi dai numele fraierului sa ii vand si eu cate ceva.

Se pare ca pe acest site sunt numai oameni cu senzatia ca ceea ce vand ei este cel mai bun. Sti care e sfatul meu ? Lasa la pret, daca nu , o sa imbatranesti langa el !!! :Dmai iesi si tu in lume ca sa intelegi cam care sunt preturile !

post-370-1148357704_thumb.jpg

Se pare ca pe acest site sunt numai oameni cu senzatia ca ceea ce vand ei este cel mai bun.

Sti care e sfatul meu ? Lasa la pret, daca nu , o sa imbatranesti langa  el !!! :D

mai iesi si tu in lume ca sa intelegi cam care sunt preturile !

<{POST_SNAPBACK}>

nu e asa...

adevarul ca laptop-ul a fost cumparat la x bani in 2000, si acum vrea sa il vanda la x+1, ca doar e vorba de face profit, nu pierdere.

bafta !