Jump to content

m@dd forum

Take a moment to join us, we are waiting for you.

sly

Kérdések és Válaszok

Recommended Posts

Udvözlöm a Madd Electronics Group Cégnek Forumján,A nevem Gáspár Béla , a Madd Electronics Cégnek vagyok alkalmazotja (Comercial&Publicitate),Ezen a forum a cég nevében fogok önöknek válaszolni.Bármilyen Madd Electronics-hoz vagy SzámitásTehnikai világhoz illô kérdére valaszolni fogok.Isten hozta a weblapunkra!bela.gaspar@pcmadd.com, ######.licitatie.pcmadd.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest peter

Tisztelt Gáspár Béla úr!Emlékezetem szerint találkozhattunk valamikor a tavalyi év folyamán, amikor kollégájánál, Alinnál látogatást tettünk.Akkor nála vásároltam egy weboldalnak valo tárhelyet több email címmel.A gondom az, hogy az akkor megadott kódok nem mûködnek, nem tudom az oldalt aktiválni. Azzal a kéréssel bátorkodom Önt zavarni, legyen kedves Alint errõl megkérdezni és engem informálniszíveskedjen.Remélem hamarosan személyesen is meglátogathatom ÖnöketÜdvözlettelG.Petergoacom@freemail.hu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest OKi

Megkaptam az uzenetet , emlekeztetni fogom neki ezt a dolgot.A valaszt majd ezen a forumon fogom kitenni, vagy ha majd sikerul akkor e-mail-ben valaszolok..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szoval, Alin azt mondta , hogy pontosan nem tudja hogy mirol van szo, es megkeri , hogy irjon neki errol a problemarol.

Az Alin e-mail cime : alin@pcmadd.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo napot kivanok!A nevem Lazar Erno, az onok cegenek "huseges" vasarloja. (Huseges olyan ertelemben hogy mar casaroltam egy szamitogepet az onok cegetol es szandekomban all tovabbra is onoktol vasarolni)Erdeklodni szeretnek az onok weboldalan talalhato ajanlatok egyike irant:Super IBM InteliStation Tower P4-1400 Mhz, 512 Rdram dual ECC , 18 Gb SCSI , CD , Sunet, VIDE AGP profesional , USB, Retea, et - Pret : 145 EuroKonkretan a memoria tipusanak sajatossagai, a CD-Rom tipusa, alaplap tipusa, valamint az hogy tartalmazza-e a HEA-t (TVA)valaszat elore is koszonom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo napot !sajnos az a gép már rég nincs a sztok-on.hamarosan kapni fogunk arut ( a honap vegen ).ami kulonleges azon a gepen az az , hogy RD-ram - ja van, ami egy kulonleges ritka ,de nagyon draga memoria.az alaplap es a tobbi componens modelt nem tudom megmondani, hiszen geptol gepre valtozik. Azt megmondom, hogy a gepek 100 % eredetiek es csak brand-name cuccokat tartalmaznak.tisztelettel,Gaspar Bela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo napot kivanok. A nevem Nagy Szilard es a kovetkezo kerdessel fodulok onhoz. A web oldalon ki neztem magmanak egy Dell Latitude Laptopot a kovetkezo konfiguracioval: proci core2duo T7200, 80Gb merevleme, 2Gb ram, es 14es kijelzo, az ara 330euro. Azt szerretnem kerdezni h ez van e meg stocon es h menyi lenne az utolso ara.A masik kerdesem az lenne h A.F. ra lehet e vasarolni reszletre hogyha az AF neve egy szemely nev?(azt hiszem ugy is lehet venni mint pers fizica?) esetleg hany evre szolhat a reszlet? a valaszat elore is koszonomTisztelettelSzilard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo napot kivanok. A nevem Nagy Szilard es a kovetkezo kerdessel fodulok onhoz. A web oldalon ki neztem magmanak egy Dell Latitude Laptopot a kovetkezo konfiguracioval: proci core2duo T7200, 80Gb merevleme, 2Gb ram, es 14es kijelzo, az ara 330euro. Azt szerretnem kerdezni h ez van e meg stocon es h menyi lenne az utolso ara.

A masik kerdesem az lenne h A.F. ra lehet e vasarolni reszletre hogyha az AF neve egy szemely nev?(azt hiszem ugy is lehet venni mint pers fizica?) esetleg hany evre szolhat a reszlet? a valaszat elore is koszonom

Tisztelettel

Szilard

<{POST_SNAPBACK}>

Jo napot , van meg stokkon, de hamar fogy.. es nem tudom meg meddig lesz....

Adunk reszletre is , de bankon keresztul... a legjobb lenne ha felvenne a kapcsolatot a 0264-433114 a Laura - koleganommel...

 

Ha meg segithetek valamivel itt a mail-em: bela.gaspar@pcmadd.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

hello nevem nagy szabolcs,lenne egy kerdesem,van ez a server nektek Dell PowerEdge 1850 2 X Xeon Dual Core 2.80 Ghz/4 GB DDR SDRAM / 2*72 GB SCSI 2 *1000 LAN ez igy 490 euronekem mar van egy ibm server egy regebbi es most ujitanak talan erre,amiben mar van nekem 6 hddaz lenne a kerdesme hogy adjatok e servert hdd nelkul is, es ha igen mennyibe kerulneesetleg cserebe adok 2 36osert egy 72estkoszi varom a valasztszep estet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo napot!Szeretnek rendelni egy lapotopot az oldalrol, pontosabban Dell Vostro A860-at, a 250 eurosat. A kerdeseim a rendelessel kapcsolatosak:- eloszor is, hogy meg lehet-e rendelni ebbol a modelbol- a rendelesi urlap kitoltesenel, az utolso rubrikaba be kell irni a termeket, mit rendelek. Na mar most tobb ilyen neven futo laptop van, kulonbozo arban. Akkor hogyan irjam be?-lehesteges-e akkor a fizetes, amikor kiszallitjak az arut? jobban szeretnek az aru kezbe kapasanal fizetni.Elore is koszonom a mihamarabbi valaszt, Gyongyi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo napot!

Szeretnek rendelni egy lapotopot az oldalrol, pontosabban Dell Vostro A860-at, a 250 eurosat. A kerdeseim a rendelessel kapcsolatosak:

- eloszor is, hogy meg lehet-e rendelni ebbol a modelbol

- a rendelesi urlap kitoltesenel, az utolso rubrikaba be kell irni a termeket, mit rendelek. Na mar most tobb ilyen neven futo laptop van, kulonbozo arban. Akkor hogyan irjam be?

-lehesteges-e akkor a fizetes, amikor kiszallitjak az arut? jobban szeretnek az aru kezbe kapasanal fizetni.

Elore is koszonom a mihamarabbi valaszt, Gyongyi :)

<{POST_SNAPBACK}>

Jo napot,

 

Szoval, a legutolso az hogy a "Comanda" helyere a megrendelt termeket kell beirni, vagyis, Copy (CTRL C) + Paste (CRTL V) vel lehet ezt megtenni.

Lehet a termek atvetelekor is fizetni, de akkor a kiszallito ceg plusz 3% ot pluszba vesz, a termek erteke es a szallitasi ertek mellett.

 

Ha van mas kerdese kerem irjon.

 

Tisztelettel.

 

G. Bela

Share this post


Link to post
Share on other sites

koszi az utmutatast, azt szeretnem meg megkerdezni hogy ez a "factory refurbished" azaz gyarilag felujitott mit jelent pontosan :)esetleg adsz egy telefonszamot ahol beszelhetunk magyarul is?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sziasztok Nagyon köszönöm az újabb s újabb gratulációkat, 1 héten belül mindenki választ kap, lehet hogy hamarabb is Pár kérdésre a válasz, amit ki tudtam hámozni ide majd csak a kérdést írjátok egy sorban és akkor egyszerbb lesz: Rátudsz-e hangolódni egy tök ismeretlen emberre? Nem, mert kell egy kis id, hogy jó legyen az összhang, néha elég 15 perc is. De személyesen Nem tudom minek mondható ez, talán egyszer megérzés? Az élet az... Egyszeren kiszívtad az agyából? Ja Szerinted bennem is van valami mentális er? Ha számodra úgy tnik, akkor az a fontos. Te döntöd el A kérdésem az hogy jöttél rá a képességed jelentsségére? Az utóbbi pár évben méginkább felersödött, és láttam mennyi haszna van... a szórakoztatásra Nos hogyan tudnám elmélyíteni,esetleg feljeszteni eme "képességet? Figyelj a megérzésekre... egyenlre ennyi. Majd valamikor mesélek... Nekem olyan kérdésem lenne h láttam az 1ik témában h vannak ilyen teljesen önnálló eladásai Dannynek... nos hát a részletek érdekelnének Jól hallottad, már a msort megelzen voltak eladásaim. Hamarosan egy megfelel helyet találva összeállítok egy újabb estet és mindenkit értesítek hírlevélben is, hogy mikor lesz és hol Ott igazán el lehet mélyülni az egészben A találkozó ötlete tetszik, ha elkezditek szervezni, egyeztethetünk róla. Addig is sok pozitív gondolatot Danny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...