Jump to content

m@dd forum

Take a moment to join us, we are waiting for you.

Sign in to follow this  
inteleptu

Vand sistem p4 la 1800

Rate this topic

Recommended Posts

Vand sistem p4-1800mhz/256 ram si hard de 20 gb , placa sunet creative 5.1 , placa video gforce 4 la 64 mb , cd . Va spun din start ca are o problema se reseteaza la 3-4 ore de lucru . Toate componnetele sunt funtionale testate separat nu au nici o problema . Intentionez sa il dau la pret bun si sa-mi iau altceva de sarbatori . Astept ofertele voastre pana la sfarsitul lunii .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest darkheo

Am avut si eu sistem p4 la 1700 si aveam acelasi lucru ca si tinenumai ca la mine se reseta la mai putzin de 3 ore.DEFECTUL(asta in stagiul final): sursa proasta=> tensiune mare pe placa de baza=> 8 condensatori arsi pe placa !!!!!!!!! Nu te mira calcul merea DOAR E PENTIUM dar merea ca fanul. Apropo daca tot itzi iei sursa ia una profi sau ..... pune un ups inainte (asa am facut eu). Chinazeriile de 2 lei nu tzin. Daca potzi incearca sa itzi faci rost de o sursa de pe srevere dell sau ibm sau te o alta fima cu blazon ... asta ca sa vezi o sursa adevarata :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vand sistem p4-1800mhz/256 ram si hard de 20 gb , placa sunet creative 5.1 , placa video gforce 4 la 64 mb , cd . Va spun din start ca are o problema se reseteaza la 3-4 ore de lucru . Toate componnetele sunt funtionale testate separat nu au nici o problema . Intentionez sa il dau la pret bun si sa-mi iau altceva de sarbatori . Astept ofertele voastre pana la sfarsitul lunii .

<{POST_SNAPBACK}>

Sincer, la cat dai acest computer cu problema asta ?

Eu stiu ce are, te-am mai scris eu dar nu prea vrei sa intri pe phorum. Trebuia sa vb cu acel site pt Magazin Virtual.

 

In schimb daca vrei sa scapi de acea restarteare la 3-4 ore, te va costa 500 mii (50,00 lei) si ma deplasez eu sa ti-l fac. (plata o faci dupa o zi de functionare non-stop, ca sa fi sigur ca te-am facut treaba buna)

Daca esti interesat viziteaza-mi pagina de unde poti sa faci comanda on-line

Atentie nu sunt o firma, nu te astepta sa-ti incasez bani pt transport sau alte minuni. Comanda chiar de aici daca iti este lene sa trimiti un mail

post-370-1148460248_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...