Jump to content

m@dd forum

Take a moment to join us, we are waiting for you.

Rate this topic

Recommended Posts

Internetul va da posibilitatea sa aveti castiguri mari, doar sa stiti cum sa il folositi

Cheltuieli de mentenenta minime

Cheltuieli de publicitate accesibile

Cheltuieli de administrare aproape nule

Cheltuieli pentru angajati - ZERO

Posibilitati de profit - MARI

 

Am tot citi pe net diverse articole dar cu cat citesc mai mult cu atat imi prind urechile mai mult .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Internetul va da posibilitatea sa aveti castiguri mari, doar sa stiti cum sa il folositi

Cheltuieli de mentenenta minime

Cheltuieli de publicitate accesibile

Cheltuieli de administrare aproape nule

Cheltuieli pentru angajati - ZERO

Posibilitati de profit - MARI

 

Am tot citi pe net diverse articole dar cu cat citesc mai mult cu atat imi prind urechile mai mult .

<{POST_SNAPBACK}>

Subiectul tau este off-topic.

NU are legatura cu Firma Madd Electronics.

Te rugam sa apelezi la un Forum care are un topic pe acest subiect.

Daca ai nevoie de ajutor : sly@pcmadd.com

Mersi de intelegere.

 

cu stima,

 

Gaspar Bela

dep. vanzari

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAGAZIN VIRTUAL !!!

Comert electronic .

 

... sunt in subiectul topicului ! :huh: Ma interesa sa-mi vand produsele mele si sa le distribui si pe ale voastre intrand in programul vostru de afiliere . Pentru ambele necesitati insa am nevoice de multi vizitatatori , in consecinta de un sit foarte bine facut . Acuma la nivel de amator ma pricep eu dar nu cred ca e destul . Sunt foarte multe sit`uri web cu 2-3 vizitatori sau care s-au realizata cu investitii mai mari sau mai mici si apoi zac uitate intr`o coada de IP .

Ma interesa un magazin virtual dinamic unde sa mai fie implementate cateva idei pe care le coc de ceva vreme .

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAGAZIN VIRTUAL !!!

Comert electronic .

 

... sunt in subiectul topicului !  :huh:  Ma interesa sa-mi vand produsele mele si sa le distribui si pe ale voastre intrand in programul vostru de afiliere . Pentru ambele necesitati insa am nevoice de multi vizitatatori , in consecinta de un sit foarte bine facut . Acuma la nivel de amator ma pricep eu dar nu cred ca e destul . Sunt foarte multe sit`uri web cu 2-3 vizitatori sau care s-au realizata cu investitii mai mari sau mai mici si apoi zac uitate intr`o coada de IP .

Ma interesa un magazin virtual dinamic unde sa mai fie implementate cateva idei pe care le coc de ceva vreme .

<{POST_SNAPBACK}>

Ca sa iti creasca numarul de vizitatori este nevoie de multe chesti.

Primul pas ar fi sa te inscrii pe : ######.pcmadd.com/links

Share this post


Link to post
Share on other sites

. Pentru ambele necesitati insa am nevoice de multi vizitatatori , in consecinta de un sit foarte bine facut . Acuma la nivel de amator ma pricep eu dar nu cred ca e HAI SA-TI FAC ODATA PAGINA AIA PT MAGAZINUL TAU VIRTUAL ! :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, observ ca deja subiectul nu prea mai are nici o legatura cu Madd Electronics :) ... dar daca nu se supara nimeni :)... "Ca sa iti creasca numarul de vizitatori este nevoie de multe chesti.Primul pas ar fi sa te inscrii pe : ######.pcmadd.com/links" ... cu totii stim asta dar daca ai ceva sfaturi pe care poti sa le dai :), sa nu crezi ca nu sunt binevenite... crowdesign.lx.ro sau Bogdan sau Paul Dinca sau cum vrei tu :) ... daca nu pare stupida intrebarea si-mi permiti ... ce cauta site-ul tau pe lx.ro ? ... sly ... scuze pentru off-topic ... dar tu m-ai atras sa postez prin incercarea de a-ti promova directorul pcmadd.com/links :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am foarte multi "gargauni" cum afirma parintii mei, dar unu este zdravan si bine infipt. Nu vreau sarmale la nunta spre disperarea parintilor si viitorilor socrii. Chiar credeti ca este o tragedie sa nu servesti sarmale?? Ce parere aveti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...