Jump to content

m@dd forum

Take a moment to join us, we are waiting for you.

Rate this topic

Recommended Posts

Pagini web profesionale, de la zero. Cine doreste o pagina web nu are decat sa ma contacteze si o va avea in doar 1 saptamana. (depinde de complexitatea ei)

intra pe Crow Design si fa o comanda on-line pt pagina web. Paginile sunt pe toate gusturile, muzica, sport, arta s.a.m.d. Daca firma ta vrea sa se remarce pe piata, atunci nu trebuie sa lipseasca publicitatea.

Deasemenea oferim si servicii complete de services calculatoare....

 

pt mai multe de talii scrieti la d_paulo@yahoo.com sau viziteaza Crow Design

 

Un site facut de la zero, poti vedea acest exemplu My Museum

 

PS: Ceea ce nu am mentionat este ca sunt pe cont propriu, asa ca nu va asteptati la preturi de firme :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ,Ma intereseaza oferta ta ! Pagina ce ai postat`o e insa in flash , eu vreau ceva mai pamantean , maia daptata la o conexiune romaneasca care e in proportie de peste 50% dial`up .Imi poti trimite pe privat un portofoliu si preturile la care lucrezi , sau macar o idee. presupun ca le adaptezi la volumul lucrarii si complexitate . De asemenea ma intereseaza si un serviciu de mentenanta ulteriora .Am nevoie de ceva mai profi` nu erori de genul " Text HeaderContent here Content here " sau astept la un flash 9 minute pe o conexiune de 512k.Ma intereseaa un magazin virtual in limba romana , nu un script free de pe net , si cel mai important totul in si`ul meu sa fie functional , nimic in costructie cu" va rugam reveniti" sau link`uri care nu merg , etc.Un forum , un blog, ceva joculete in flash poate , si tot ce crezi tu ca ar atrage vizitatori.Tks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ,

 

Ma intereseaza oferta ta ! Pagina ce ai postat`o e insa in flash , eu vreau ceva mai pamantean , maia daptata la o conexiune romaneasca care e in proportie de peste 50% dial`up .

Imi poti trimite pe privat un portofoliu si preturile la care lucrezi , sau macar o idee. presupun ca le adaptezi la volumul lucrarii si complexitate . De asemenea ma intereseaza si un serviciu de mentenanta ulteriora .

Am nevoie de ceva mai profi` nu erori de genul " Text Header

Content here Content here " sau astept la un flash 9 minute pe o conexiune de 512k.

Ma intereseaa un magazin virtual in limba romana , nu un script free de pe net , si cel mai important totul in si`ul meu sa fie functional , nimic in costructie cu" va rugam reveniti" sau link`uri care nu merg , etc.

Un forum , un blog, ceva joculete in flash poate , si tot ce crezi tu ca ar atrage vizitatori.

 

Tks.

<{POST_SNAPBACK}>

Da-mi te rog un id de mess sau ceva sa discutam mai exact !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest mihu_lucian

######://######.crowdesign.lx.ro/ - chiar imi place ce ti-a iesit.

 

daca e cineva interesat de magazine virtuale la cheie, intrati pe

######://######.webrainiacs.ro/magazin_virtual.php - aveti demo pentru shop si panoul de administrare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...