Sari la conținut

•  

Vand sistem p4 la 1800

• Te rog autentifică-te pentru a răspunde
&nsbp;

#1 inteleptu

inteleptu

Senior

• Members
  • PunctPunct
  • 10 posturi

Postat 06 noiembrie 2005 - 07:25

Vand sistem p4-1800mhz/256 ram si hard de 20 gb , placa sunet creative 5.1 , placa video gforce 4 la 64 mb , cd . Va spun din start ca are o problema se reseteaza la 3-4 ore de lucru . Toate componnetele sunt funtionale testate separat nu au nici o problema . Intentionez sa il dau la pret bun si sa-mi iau altceva de sarbatori . Astept ofertele voastre pana la sfarsitul lunii .
  • 0
# carpe diem #

#2 Guest_darkheo_*

Guest_darkheo_*
  • Guests

Postat 14 decembrie 2005 - 04:03

Am avut si eu sistem p4 la 1700 si aveam acelasi lucru ca si tinenumai ca la mine se reseta la mai putzin de 3 ore.DEFECTUL(asta in stagiul final): sursa proasta=> tensiune mare pe placa de baza=> 8 condensatori arsi pe placa !!!!!!!!! Nu te mira calcul merea DOAR E PENTIUM dar merea ca fanul. Apropo daca tot itzi iei sursa ia una profi sau ..... pune un ups inainte (asa am facut eu). Chinazeriile de 2 lei nu tzin. Daca potzi incearca sa itzi faci rost de o sursa de pe srevere dell sau ibm sau te o alta fima cu blazon ... asta ca sa vezi o sursa adevarata :))
  • 0

#3 Bogdan

Bogdan

Junior

• Members
  • Punct
  • 6 posturi
  • Interests:IT&C si Arta

Postat 24 mai 2006 - 10:44

Vand sistem p4-1800mhz/256 ram si hard de 20 gb , placa sunet creative 5.1 , placa video gforce 4 la 64 mb , cd . Va spun din start ca are o problema se reseteaza la 3-4 ore de lucru . Toate componnetele sunt funtionale testate separat nu au nici o problema . Intentionez sa il dau la pret bun si sa-mi iau altceva de sarbatori . Astept ofertele voastre pana la sfarsitul lunii .

<{POST_SNAPBACK}>

Sincer, la cat dai acest computer cu problema asta ?
Eu stiu ce are, te-am mai scris eu dar nu prea vrei sa intri pe phorum. Trebuia sa vb cu acel site pt Magazin Virtual.

In schimb daca vrei sa scapi de acea restarteare la 3-4 ore, te va costa 500 mii (50,00 lei) si ma deplasez eu sa ti-l fac. (plata o faci dupa o zi de functionare non-stop, ca sa fi sigur ca te-am facut treaba buna)
Daca esti interesat viziteaza-mi pagina de unde poti sa faci comanda on-line
Atentie nu sunt o firma, nu te astepta sa-ti incasez bani pt transport sau alte minuni. Comanda chiar de aici daca iti este lene sa trimiti un mail

Miniaturi atașate

• imagesw.jpg

• 0
d_paulo@yahoo.com
paul.dinca@gmail.com
http://mymuseum.lx.ro
http://crowdesign.lx.ro

0 utilizatori citesc acest topic

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi