Jump to content

m@dd forum

Take a moment to join us, we are waiting for you.

Recommended Posts

Buna ziua,

 

M-ar interesa un monitor Sony GDM-FW900 24", daca aveti pe stoc sau daca va fi in viitorul apropiat.

 

 

Cu stima,

Daniel

<{POST_SNAPBACK}>

Buna,

 

Sunt sanse sa fie. De exemplu acum 4 zile am avut Sony de 19". Model superb cu niste specificatii extraordinare.

 

Daca sunt la furnizor, noi le importam.

Idea e ca sunt foarte mari ( cat un 21' si jumatate), foarte bune si foarte cautate

si sunt mai greu de achizitionat.

Pretul lor de vanzare a fost anul trecut de 150 euro + tva

 

Avem monitorul de 21' de la Dell ( flat cu trinitron) cu tub SONY.

Daca nu este deajuns, avem si alte solutii cum ar fi un monitor TFT DELL de 24" Wide.

 

Pentru Grafica ambele monitoare mai sus mentionate sunt ideale !

 

cu stima,

 

Gaspar Bela

dep. Vanzari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma intereseaza modelul specificat mai sus, pot sa dau comanda, sau se poate da numai cand e pe stoc?

Tastaturi DELL simple pe USB, sunt in stoc?

 

Cu stima,

Daniel

<{POST_SNAPBACK}>

DA. Sunt pe stoc toate tipurile de tastaturi Dell.

Tastatura Dell simplu pe USB avem in doua culori : Gri si Nergu.

Daca doriti sa fecti o comanda va rugam sa apelati la departamentul comercial

la e-mail : comercial@pcmadd.com.

 

cu stima,

 

Gaspar Bela

dep.Vanzari

sly@pcmadd.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

buna!am vazut in oferta dvs cateva lucruri care ma intereseaza,dar se pare ca nu sunt pe stoc: Targus USB Mobile Port Replicator with Ethernet -15 euro Docking StationIBM , DELL , Compaq - 15 Euro .-ma intereseaza pt compaq armada seria 4100 Memorie laptop 64 Ram - 13 Euro -tot pt armada,dar din cate stiu,suporta maxim 2x32 mb si musai sa fie 2 si identice. am sanse? daca da,cand? multumesc & o zi buna !

Share this post


Link to post
Share on other sites

buna!

am vazut in oferta dvs cateva lucruri care ma intereseaza,dar se pare ca nu sunt pe stoc:

  Targus USB Mobile Port Replicator with Ethernet -15 euro

 

  Docking StationIBM , DELL , Compaq - 15 Euro .-ma intereseaza pt compaq armada seria 4100

 

  Memorie laptop 64 Ram - 13 Euro  -tot pt armada,dar din cate stiu,suporta maxim 2x32 mb si musai sa fie 2 si identice.

 

am sanse? daca da,cand?

                                                  multumesc & o zi buna !

<{POST_SNAPBACK}>

mda...vad ca postez degeaba p-aici...asteptam doar un raspuns,sa stiu daca sa mai astept sau sa caut in alta parte...doar au trecut 3 saptamani.

si inca ma gandeam sa va recomnand si altora,ca sunteti firma serioasa,aveti preturi bune,etc.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

mda...vad ca postez degeaba p-aici...asteptam doar un raspuns,sa stiu daca sa mai astept sau sa caut in alta parte...doar au trecut 3 saptamani.

si inca ma gandeam sa va recomnand si altora,ca sunteti firma serioasa,aveti preturi bune,etc.... :(

<{POST_SNAPBACK}>

Marfa Primim din 2 in 2 saptamani.

Targus Mobile replicator este si acum pe stoc. Trebuie sa urmariti site-ul sau sa scrieti un e-mail la comercial@pcmadd.com pentru intrebari legate de stoc.

 

Daca doriti sa primiti regulat oferta noastra, va puteti inscrie ins erviciul gratuit de Newsletter, de pe prima pagina a site-ului.

 

cu stima,

 

Gaspar Bela

dep. vanzari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avem monitorul de 21' de la Dell ( flat cu trinitron) cu tub SONY.

Daca nu este deajuns, avem si alte solutii cum ar fi un monitor TFT DELL de 24" Wide.

 

<{POST_SNAPBACK}>

Dell UltraSharp 2405 FP Flat Panel 24" este posibil sa mai vina? Se stie cand (pe site apare)?

 

Multumesc

Daniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dell sx270 cand mai se aduce? Pe site figureaza dar cand am sunat mi s-a zis ca este doar sx260, vreau neaparat sx270 deoarece are iesire video DVI.S-ar putea echipa la nivelul lui sx260 sau macar cu unitate DVD si eventual hdd mai mare ? Contra cost bineinteles.Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...